Mateřská škola Jirny

Plánované otevření MŠ PONDĚLÍ 25.5.2020

PROVOZNÍ OPATŘENÍ

Vzhledem k tomu, že došlo ke značnému snížení počtu pedagogů, nejsme schopni personálně zajistit plný provoz mateřské školy. V současné době můžeme otevřít pouze dvě třídy. Proto se obracíme na rodiče s prosbou, aby zvážili nutnost umístění svého dítěte do MŠ. Chtěli bychom v první řadě zajistit provoz pro děti, jejichž rodiče jsou oba zaměstnáni a nemají možnost obstarat pro své děti hlídání. Prosíme, abyste, spolu s námi, toto zaměstnaným rodičům umožnili. Svá vyjádření, zda Vaše dítě nastoupí nebo ne, nám prosím piště do dotazníku, který si můžete stáhnout níže. Vyplněný dotazník zašlete na email reditelka@msjirny.cz.  Děkujeme za pochopení.

HYGIENICKÁ OPATŘENÍ

Docházky se mohou účastnit pouze zdravé děti bez známek respiračního onemocnění – toto doloží první den nástupu zákonný zástupce formou Čestného prohlášení zákonného zástupce dítěte.

Při předávání dítěte zůstávejte před třídou, nevstupujte do tříd, a zachovávejte dostatečný odstup od pedagogů.

Po rozloučení s dítětem se zbytečně nezdržujte v areálu mateřské školy.

Dle nařízení MŠMT již nemusí mít děti ve školce roušku. Doprovod dětí do MŠ a z MŠ musí mít ústa a nos zakrytý rouškou.

Docházka dětí bude DOBROVOLNÁ. Také děti v posledním roce předškolního vzdělávání mají tuto docházku nepovinnou. Pokud se rozhodnou z důvodu bezpečnosti dítěte MŠ nenavštěvovat, bude toto respektováno.

NUTNÉ JE NOŠENÍ ROUŠEK U RODIČŮ A LIDÍ, KTERÉ BUDOU DÍTĚ Z MŠ VYZVEDÁVAT!!!

Od zahájení provozu MŠ již nebudeme vydávat potvrzení týkající se ošetřovného – nárok po otevření školky zaniká (viz.: https://www.mpsv.cz/web/cz/osetrovne )

Prázdninový provoz bude probíhat od 1.7. – 10.7.2020 pro přihlášené děti.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Výše uvedená opatření se mohou měnit dle nově vydaných nařízení vlády. Ohledně změn budou rodiče včas informováni. Dále může dojít ke změnám na základě rozhodnutí ředitelky mateřské školy dle zkušeností z provozu. Přeplatky za stravné a školné Vám budou vráceny na účet do konce školního roku.

Dotazníkové šetření

Dotazníkové šetření.docx
Typ souboru: DOCX dokument, Velikost: 12,96 kB

příloha_čestné_prohlášení

příloha_čestné_prohlášení.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 268,76 kB
Datum vložení: 18. 5. 2020 15:17
Datum poslední aktualizace: 4. 6. 2020 15:26
Autor:

Počasí dnes:

30. 9. 2020

oblacnosdestem

Bude polojasno až oblačno, na východě až zataženo, místy déšť nebo přeháňky. Ráno místy mlhy. Denní teploty 12 až 16°C, v Čechách až 18°C. Noční teploty 8 až 4°C.