Mateřská škola Jirny

Základní informace k provozu

Pokyny k provozu MŠ

• Docházky se mohou účastnit pouze zdravé děti bez známek respiračního onemocnění.
  • Dítě vykazující příznaky infekčního onemocnění (např. zvýšená teplota, horečka, kašel, rýma, dušnost, bolest v krku, bolest hlavy, svalů, kloubů, průjem, ztráta čichu a chuti apod.) nebude převzato.
  • Pokud dítě projeví známky nemoci během dne, bude izolováno od ostatních dětí a budeme neprodleně kontaktovat zákonné zástupce.
  • V případě chronického onemocnění prosíme o dodání lékařského potvrzení
  • Při vstupech do budovy MŠ jsou umístěny dezinfekce – žádáme všechny, kteří budou do vnitřních prostor školky vstupovat, aby sobě i dětem dezinfikovali ruce.
  • Po rozloučení s dítětem se zbytečně nezdržujte v areálu mateřské školy.
  • Nošení roušek v mateřské škole není povinné, ale přesto oceníme, pokud si je rodiče v prostorách MŠ nasadí.

Výše uvedená opatření se mohou měnit dle nově vydaných nařízení vlády. Ohledně změn budou rodiče včas informováni.

CO POTŘEBUJÍ DĚTI DO ŠKOLKY:

Přezůvky do třídy: s pevnou patou (z bezpečnostních důvodů nejsou vhodné pantofle)

Oblečení:
• do třídy – pohodlné oblečení, které si dítě samo svlékne i oblékne – např.: tepláky do gumy, kraťasy, děvčata – legíny, sukýnku
• na pobyt venku – oblečení podle aktuálního počasí a ročního období, vhodná obuv, kterou si zvládne obout + zapnout a zout
• náhradní oblečení na výměnu – oblečení do třídy, spodní prádlo, ponožky

• na odpočinek – pyžamo

Všechny věci svých dětí podepište

Pro rodiče

Kalendář akci

Virtuální prohlídka školy

Počasí dnes:

24. 7. 2021

skorojasno

Bude jasno až skoro jasno, odpoledne přechodně až polojasno. Denní teploty 26 až 30°C. Noční teploty 18 až 14°C.